5 نکته در مورد طراحی وب سایت که امروزه می توانید از آنها استفاده کنید

دارای زیر ساخت و افزونه قوی سئو برای شناخته شدن در موتورهای جستجو

کیفیت وب سایت بسیار بالاست و تجربه ای لذت بخش را هنگام خرید خواهید داشت. همچنین همیشه در این صفحه شما لباس های آف خورده رو میتونید ببینید.

هزینه پشتیبانی سالانه طراحی سایت در پکیج های توشن به صورت انتخابی هست و شما بعد از یکسال می توانید در صورت نیاز این هزینه را پرداخت کنید که به مدت یکسال سایت شما پشتیبانی شود و از تمامی خرابی ها و مشکلات احتمالی که به صورت غیر عمد توسط خود شما ایجاد می شود جلوگیری کند و در صورت نیاز برطرف شود و همچنین امنیت سایت شما توسط واحد پشتیبانی حرفه ای توشن به صورت کامل نضمین خواهد شد.

سرور مجازی میکروتیک سرور پر سرعت و قدرتمند با سیستم عامل میکروتیک

هرکدام از سیستم های مدیریت محتوا در نوع خود دارای نقاط ضعف و قدرتی هستند . در ادامه به بررسی این نقاط در طراحی سایت با وردپرس می پردازیم:

اگر خرید کردم و سایتی که بهم تحویل داده شد مطابق نظر من نبود چطور میشه ؟ روند و پروسه طراحی سایت در رویا وردپرس به نحوی انجام می‌شود که مشتری بصورت مرحله به مرحله در جریان این روند قرار می‌گیرد بطوریکه پشتیبانان طراحی سایت بصورت مرتب تا زمان تکمیل و تحویل وب سایت با مشتری در ارتباط هستند.

خدمات طراحی سایت در واقع به تمام اقداماتی که از صفر تا صد طراحی یک سایت انجام می‌گیرد، گفته می شود.

صرافی ها و کسب و کارهایی که می خواهند منبع خرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشند و از کیف پول های وب مانی ، پرفکت مانی ، پی اس و وچر استفاده کنند.

تا نظرات و خواسته‌های مشتری بصورت کامل در نظر گرفته شده و پیاده سازی شود. همچنین در طی مدت پشتیبانی یکساله، مشتری این حق را دارد تا سه مرتبه درخواست تغییر دیزاین و گرافیک وب سایت را نماید و تیم طراحی سایت رویا وردپرس موظف به انجام آن است.

آن هم نه به دلیل موجود نبودن آن کالا، بلکه به دلیل سرچ درون سایتی ضعیف!

طراحی گرافیکی صفحات تماس با ما، درباره با ما، قوانین و مقررات

ضمانت بازگشت وجه تاحالا پیش نیامده ولی اگر نتونستیم رضایت شما را جلب کنیم کل هزینه به شما برگردانده میشه

باید به فرد یا تیمی این موضوع سپرده شود که در عین حرفه‌ای انجام دادن کار، قیمت به صرفه‌ای از شما دریافت کنند.

برای مثال سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سیستمی گسترده است که تقریبا معادل ۹۰ سال کار یک برنامه‌نویس حجم و قدرت دارد و نوشتن کدهایی که بتواند مزایای موجود در چنین سیستمی را پشت سر بگذارد بسیار دشوار خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *